Mustafa Demir

2016 yılında PDR (%100 İngilizce) bölümünü Yüksek Onur Öğrencisi olarak bitirdim. 2017 yılında başlamış olduğum Psikolojik Danışmanlık ve

Rehberlik yüksek lisans eğitimimi 2019 yılında tamamlamış oldum. 2023 Ocak ayında İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesinde PDR alanında ikinci yüksek lisansıma başlayacağım. Yüksek lisans döneminde yazmış olduğum Asoss Congress de yayınlanan 3 akademik bildirim ve 1 makalem bulunmaktadır. Alanımla ilgili ülkemiz ve dünya çapındaki gelişmeleri takip edip kendimi alanımla ilgili taze tutmaya çalışıyorum. Yabancı kaynakları okuyup anlayacak derecede ileri düzey İngilizce dil becerisine sahibim Çalıştığım okullarda öğrencilere ve velilere yönelik atölye çalışmaları yürüttüm aynı zamanda okulda ki öğretmenlere yönelik eğitim faaliyetleri kapsamında eğitimler verdim. Ulusal ve uluslararası sınav sistemleri hakkında yeterli düzeyde bilgi sahibiyim.

Uygulayabildiğim Testler;

CAS(Zeka Testi); 5-17 yaşları arasındaki bireylerin Planlama, Dikkat, Eşzamanlı ve Ardıl Bilişsel işlemlerini değerlendirmek için yapılan bir testtir.

10 tane çocuk testi ; Frostig, Metropolitan, AGTE, D2, Burdon, Gessel Gelişim Figürleri, Good Enouhg v.b

Sahip Olduğum Terapi Yaklaşımları: *Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi* Narrative Therapy (Öyküsel Terapi), *EMDR Terapi


Arayınız...
Verified by ExactMetrics