Online görüşmemize rağmen. Karşılıklı seans yapıyormuşcasına rahat hissetmemi sağladı Suna Hanım. Hem çift hem bireysel danışmanlık desteği almaya başladık. Benim açımdan çok verimli gittiğini söyleyebilirim. Suna Hanım, çok kibar, işinin ehli bir hanım. Uzun süredir ruhumu yoran düşünceleri derinlemesine açmaya başladık ve sayesinde hafifliyorum. Kendisiyle tanışmış olmaktan mutluluk duyuyorum.

Z. BAYKAN

Suna Hanım alanına çok hakim bir uzman. Oturumlar esnasında hem sorununuzun tam olarak ne olduğunu ortaya koyan açıklamalarda bulunuyor, hem de bunun aşılabileceğini size hatırlatarak umutsuzluğa düşmenizi engelliyor. Ayrıca işinde deneyimli ve başarılı olması, size sürece hakim olduğunu ve sürecin kontrolü dahilinde olduğunu hissettirmesi, bir danışan olarak aile danışmanlık sürecine güven duymanızı sağlıyor. Suna Hanım ile tanıştığım için çok mutluyum.

KAZIM ER

Ben gayet memnunum, AİLE DANIŞMANLIK SÜRECİMİZE sıkılmadan devam ettik. Yaklaşık 20 seans gittik. Alanında tecrübeli olması, sevecen, profesyonel yaklaşımı ve işini severek yapıyor olması bizi çok etkiledi. Süreci her aşamada ev ödevleri ile takip etmesi, tavsiyeleri çok iyiydi, güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim ..Belirttiğimiz problemleri çözüme kavuşturdu.

K…ÖLMEZ

35 yaşındayım kendimle ilgili çözüme kavuşturmama gereken problemlerim vardı. Suna Hanım’ı ben doktortakvimi.com sitesinden araştırarak buldum. Kendisi çok ılımlı, ilgili bir insan. Danışanının gerçekten sorunlarını algılamaya çalışan bir insan . Kendimi sorgulamaya başladım içimde bir boşluk hissi . Neden böyle neden şöyle şeklinde. Suna Hanım görüşme sonrası danışanının takibini bırakmıyor. Gerek online gerekse görüşerek bilgilendiriyor, yönlendiyor, ev ödevleri veriyor. Takibi oldukça iyi whatsapp üzerinden düzenli mesajlar göndererek zor durumlarımda yanımda olduğunu hissetmem çok iyi oldu. Kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

N. Ç

Ben oğlumun okul problemlerine yönelik aile danışmanlık desteği almak için gittik. Özel gereksinim li çocuklara yönelik eğitim programına başladık. Oğlumda okuma bozukluğu vardı. İlgilerinden ve yaptıklarından faydaları olacağına inanıyorum. Tavsiye üzerine gittim. Korona nedeniyle online seanslara başladık. Sürecimiz çok iyi gidiyor. Online terapinin yüz yüze den farklı olmadığını yasayarak görmüş oldum. Masa başında karşılıklı oturuyor gibi çocuğumla okuma güçlendirme konusunda ve aile olarak biz neler yapabiliriz konusunda terapi desteği almaya devam ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

O.M.

Bir süredir kendisinin danışanıyız. Daha önce farklı deneyimlerimizde oldu ama Suna Hanım’ın bilgi ve deneyimi, konuya çok hızlı adapte olmasını sağlıyor ve doğru noktaları hızlıca konuşur hale geliyoruz. Davranış modelini inceleyip olması gereken davranışları bize rahatlıkla fark ettirerek sindirmemizi sağlıyor. Kendisiyle çok mutlu ilerliyoruz. Bu anlamda kendisine minnettarız. 


JALE ER

Biz memnun kaldık. Aile danışmanlığı için gittik. Kendisi çok ilgilendi. Bizimle bir kaç seans sürdü, gitme ihtiyacı duymadık ve seanslarımızı bitirdik. Artık şuanda eş olarak daha iyi anlaşıyoruz, birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Yanlış anlamada ve birbirimizi anlayamama ile ilgili sıkıntılarımız vardı bu süreçte bize yol gösterici oldu. Özellikle eşimde olumlu sonuç aldık. Bende çok sorun yok, eşimde ise sonuca kavuştuk.

DEFNE YAZGIN

Memnun kaldık genel olarak. Gerçekten başarılı uygulamaları var. .İnternetten buldum kendisini. Neler yaptıklarına baktım, ilgimi çekti ve gittik. Seansların neticesinden memnun kaldık. Çocuğumda gelişmeler oldu. Yapamadıklarının üstesinden gelmeye başladı. Başarabileceği duygusuna ulaştık, kendine güveni geldi.

HASAN KILIÇ

Konuya çok hakim, işini gayet güzel ve başarılı bir şekilde yapıyor, çözüm odaklı, sonuca varmaya çalışan bir danışmanlık desteği almış olduk. Ben çocuklarım için gittim, gelişimlerini takip etti. Şuan anneyi ve babayı da kontrollü bir şekilde takip etmiş oluyor, arıyor. Çocuklar da seans sonrası bu ara ara aranmalarından ve takiplerden rahatsızlık duymuyorlar. Gayretliler programa uymaya çalışıyorlar. Onları bu konuda yaptıkları sözlü diyalog karşısında değerlendiriyor. Anneye babaya aktarım şekli de güzel.

F

Suna Hanım gerçekten işinde çok başarılı ve sadece çözüm odaklı bir insan. Olayları danışanına yönelik yönlendiriyor. Suna Hanım’ı çok seviyoruz ve çok memnun kaldım. Eşimle aile danışmanlık desteği aldık ve ayrıyeten oğlum da problemleri vardı. Oğluma problemlerine yönelik danışmanlık desteği uygulandı. Dikkat eksikliği ciddi düzeyde kalktı ortadan. Çocuğum derslere odaklanan ve başarısı artan bir çocuk haline geldi. En iyi şekilde bize yol gösterici oldu.

Z

Arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Kendisine 10 kez gittim. İyi geldi, devamı da olacak. Korona nedeniyle ONLİNE devam ediyorum, Kafamda çözemediğim ailem ve iş hayatımla ilgili problemlerim vardı. Kafamda çok kuruyordum bunlarla ilgili danışanı oldum. Seans sonucu şimdi öz güvenim daha yükseldi. Daha sağlıklı çözümler üretebiliyorum, herkese kesinlikle tavsiye ederim.

A

Biz ilk düşündüğümüzde bu kadar iyi sonuç alacağımızı düşünmüyordum ama başarılı bir sonuç elde ettik. İnternet üzerinden kendisine ulaşmıştık. Oğlumun okul başarısı konusunda gittik, çok ciddi faydasını gördük. Bize aile olarak ve oğluma yönelik yapıla danışmalık desteği hayatımızda yaptığımız en büyük yatırımımız oldu. 2 yıl danışanı olduk. Okul ve dersler açısından daha verimli oldu, derste dikkatini toparlayamıyordu dikkatini toparlamasında büyük faydası oldu. Tırnak yemesi de kesildi oğlumun.

A…

Yetişkin danışmanlık desteği aldım. Öncelikle belirtmeliyim ki Suna Hanım ile seanslara başlamadan önce bir uzmana gitme konusunda oldukça önyargılıydım. Bir psikoloğun bana yardımcı olabileceğini düşünmüyordum. Hatta ilk terapimiz de bundan kendisine de bahsettim. Boşanma surecinde hayatimin en kotu günlerini geçirdim. Bu süreçte kendimi ciddi bir sıkıntı içinde buldum. Daha iyi hissedebileceğime inanmasam da son çare olarak Suna Hanım ile terapilere başladık. Bunun çok büyük bir yanılgı olduğunu daha ilk terapi den anladım. Suna Hanım ilk olarak kendimi tanımama ve anlamama yardımcı oldu. Yaşadığım olayları farklı bakış açıları ile görmemi ve anlamamı sağladı. Daha sonra verdiği tavsiyeler ile her gecen gün daha iyi hissetmeye başladım. Hayatimin cok karanlık olacağını düşünürken, aydınlık günlerin beni beklediğini düşünmeye başladım. Suna hanim ve yaptığımız terapiler olmasaydı ne halde olurdum bilmiyorum. Hayatimi kurtardı diyebilirim. Artık yaşadığım kötü tecrübeleri kabullenmiş ve olumlu bir geleceğin beni beklediğini düşünüyorum. Kendimi daha iyi tanıdığım için, her gecen gün daha iyi hissediyorum. Kendisine buradan da teşekkürlerimi sunuyorum.

BU..U

Suna Hanım gercekten iyi bir psikolog. Sizi önce güzel bir sekilde dinliyor. Daha sonra durumunuzu size anlatiyor. Bunlari karsilikli konuşarak yapıyorsunuz. Bu görüsme esnasinda size çözumleri söylüyor. Sizi once oldugunuz gibi kabullenmesi iyi geliyor. Ama size disaridan biri olarak yasadiginiz neyse yuzlesmenizi ve o konuyla barısmanizi,kabullenmenizi sagliyor. Sonrasinda homeopatik remedy gibi Seanslar ve sonrasindaki süreçte de sizinle ilgilenmeye devam ediyor. Sorunlarinizi kendinizin çozmesi icin yol gosteriyor. Sıze çözümleri buldurtuyor. Vakit kaybetmeden kendisiyle tanışın. Kafanizda, kalbinizde yada midenizde basa cikamadiginiz ne varsa onunla konusup bir profosyonel destek almanız iyi olacaktir. Bana iyi geldi.

A….G

Verilen hizmetten çok memnun kaldık, oğlumu uzun bir süre götürdüm kendisine. Aldığım tavsiyeler ile başlamıştım, yaklaşık 15 seans boyunca destek aldık ve sürecimizi tamamladık. Seanslar süresince oğlumla iletişimi çok güzeldi. Şimdi de ben destek alıyorum, 2 seans oldu başlayalı. Yakınlarıma da tavsiye ettim, etmeye de devam ediyorum. Aile Danışmanı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.   

Oğlum 4.5 yaşında ve hazırlık sınıfına başlayacaktı. Bunun için yeterli olup olmadığını öğrenmek için test yaptırmak amacı ile gittik Suna Hanım’a. Tek seans görüşmüş olduk. Aldığım tavsiyeler üzerine ulaşmıştım kendisine. Çocuğun yaşına inebiliyor ve onlarla güzel bir iletişim kurabilir, oldukça memnun kaldık. Test sonrasında da yaptıkları çalışmaları ve çocuğumuzun genel durumu hakkında bize detaylı bilgiler verdi. Çok memnun kaldık.

K
Call Now Button