yorumlar-1

Online görüşmemize rağmen. Karşılıklı seans yapıyormuşcasına rahat hissetmemi sağladı Suna Hanım. Hem çift hem bireysel danışmanlık desteği almaya başladık. Benim açımdan çok verimli gittiğini söyleyebilirim. Suna Hanım, çok kibar, işinin ehli bir hanım. Uzun süredir ruhumu yoran düşünceleri derinlemesine açmaya başladık ve sayesinde hafifliyorum. Kendisiyle tanışmış olmaktan mutluluk duyuyorum.

Z. BAYKAN

Suna Hanım alanına çok hakim bir uzman. Oturumlar esnasında hem sorununuzun tam olarak ne olduğunu ortaya koyan açıklamalarda bulunuyor, hem de bunun aşılabileceğini size hatırlatarak umutsuzluğa düşmenizi engelliyor. Ayrıca işinde deneyimli ve başarılı olması, size sürece hakim olduğunu ve sürecin kontrolü dahilinde olduğunu hissettirmesi, bir danışan olarak aile danışmanlık sürecine güven duymanızı sağlıyor. Suna Hanım ile tanıştığım için çok mutluyum.

KAZIM ER

Ben gayet memnunum, AİLE DANIŞMANLIK SÜRECİMİZE sıkılmadan devam ettik. Yaklaşık 20 seans gittik. Alanında tecrübeli olması, sevecen, profesyonel yaklaşımı ve işini severek yapıyor olması bizi çok etkiledi. Süreci her aşamada ev ödevleri ile takip etmesi, tavsiyeleri çok iyiydi, güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim ..Belirttiğimiz problemleri çözüme kavuşturdu.


K…ÖLMEZ

35 yaşındayım kendimle ilgili çözüme kavuşturmama gereken problemlerim vardı. Suna Hanım’ı ben doktortakvimi.com sitesinden araştırarak buldum. Kendisi çok ılımlı, ilgili bir insan. Danışanının gerçekten sorunlarını algılamaya çalışan bir insan . Kendimi sorgulamaya başladım içimde bir boşluk hissi . Neden böyle neden şöyle şeklinde. Suna Hanım görüşme sonrası danışanının takibini bırakmıyor. Gerek online gerekse görüşerek bilgilendiriyor, yönlendiyor, ev ödevleri veriyor. Takibi oldukça iyi whatsapp üzerinden düzenli mesajlar göndererek zor durumlarımda yanımda olduğunu hissetmem çok iyi oldu. Kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

N. Ç

Ben oğlumun okul problemlerine yönelik aile danışmanlık desteği almak için gittik. Özel gereksinim li çocuklara yönelik eğitim programına başladık. Oğlumda okuma bozukluğu vardı. İlgilerinden ve yaptıklarından faydaları olacağına inanıyorum. Tavsiye üzerine gittim. Korona nedeniyle online seanslara başladık.  Sürecimiz çok iyi gidiyor. Online terapinin yüz yüze den farklı olmadığını yasayarak görmüş oldum. Masa başında karşılıklı oturuyor gibi çocuğumla okuma güçlendirme konusunda ve aile olarak biz neler yapabiliriz konusunda terapi desteği almaya devam ediyoruz. Kesinlikle tavsiye ederim.

O.M.

Bir süredir kendisinin danışanıyız. Daha önce farklı deneyimlerimizde oldu ama Suna Hanım’ın bilgi ve deneyimi, konuya çok hızlı adapte olmasını sağlıyor ve doğru noktaları hızlıca konuşur hale geliyoruz. Davranış modelini inceleyip olması gereken davranışları bize rahatlıkla fark ettirerek sindirmemizi sağlıyor. Kendisiyle çok mutlu ilerliyoruz. Bu anlamda kendisine minnettarız. 

JALE ER

Biz memnun kaldık. Aile danışmanlığı için gittik. Kendisi çok ilgilendi. Bizimle bir kaç seans sürdü, gitme ihtiyacı duymadık ve seanslarımızı bitirdik. Artık şuanda eş olarak daha iyi anlaşıyoruz, birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Yanlış anlamada ve birbirimizi anlayamama ile ilgili sıkıntılarımız vardı bu süreçte bize yol gösterici oldu. Özellikle eşimde olumlu sonuç aldık. Bende çok sorun yok, eşimde ise sonuca kavuştuk.

DEFNE YAZGIN

Memnun kaldık genel olarak. Gerçekten başarılı uygulamaları var. .İnternetten buldum kendisini. Neler yaptıklarına baktım, ilgimi çekti ve gittik. Seansların neticesinden memnun kaldık. Çocuğumda gelişmeler oldu. Yapamadıklarının üstesinden gelmeye başladı. Başarabileceği duygusuna ulaştık, kendine güveni geldi

HASAN KILIÇ

Konuya çok hakim, işini gayet güzel ve başarılı bir şekilde yapıyor, çözüm odaklı, sonuca varmaya çalışan bir danışmanlık desteği almış olduk. Ben çocuklarım için gittim, gelişimlerini takip etti. Şuan anneyi ve babayı da kontrollü bir şekilde takip etmiş oluyor, arıyor. Çocuklar da seans sonrası bu ara ara aranmalarından ve takiplerden rahatsızlık duymuyorlar. Gayretliler programa uymaya çalışıyorlar. Onları bu konuda yaptıkları sözlü diyalog karşısında değerlendiriyor. Anneye babaya aktarım şekli de güzel.

F

Suna Hanım gerçekten işinde çok başarılı ve sadece çözüm odaklı bir insan. Olayları danışanına yönelik yönlendiriyor. Suna Hanım’ı çok seviyoruz ve çok memnun kaldım. Eşimle aile danışmanlık desteği aldık ve ayrıyeten oğlum da problemleri vardı. Oğluma problemlerine yönelik danışmanlık desteği uygulandı. Dikkat eksikliği ciddi düzeyde kalktı ortadan. Çocuğum derslere odaklanan ve başarısı artan bir çocuk haline geldi. En iyi şekilde bize yol gösterici oldu.

Z

Arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Kendisine 10 kez gittim. İyi geldi, devamı da olacak. Korona nedeniyle ONLİNE devam ediyorum, Kafamda çözemediğim ailem ve iş hayatımla ilgili problemlerim vardı. Kafamda çok kuruyordum bunlarla ilgili danışanı oldum. Seans sonucu şimdi öz güvenim daha yükseldi. Daha sağlıklı çözümler üretebiliyorum, herkese kesinlikle tavsiye ederim.


A

Biz ilk düşündüğümüzde bu kadar iyi sonuç alacağımızı düşünmüyordum ama başarılı bir sonuç elde ettik. İnternet üzerinden kendisine ulaşmıştık. Oğlumun okul başarısı konusunda gittik, çok ciddi faydasını gördük. Bize aile olarak ve oğluma yönelik yapıla danışmalık desteği hayatımızda yaptığımız en büyük yatırımımız oldu.  2 yıl danışanı olduk. Okul ve dersler açısından daha verimli oldu, derste dikkatini toparlayamıyordu dikkatini toparlamasında büyük faydası oldu. Tırnak yemesi de kesildi oğlumun.


a…

Yetişkin danışmanlık desteği aldım. Öncelikle belirtmeliyim ki Suna Hanım ile seanslara başlamadan önce bir uzmana gitme konusunda oldukça önyargılıydım. Bir psikoloğun bana yardımcı olabileceğini düşünmüyordum. Hatta ilk terapimiz de bundan kendisine de bahsettim. Boşanma surecinde hayatimin en kotu günlerini geçirdim. Bu süreçte kendimi ciddi bir sıkıntı içinde buldum. Daha iyi hissedebileceğime inanmasam da son çare olarak Suna Hanım ile terapilere başladık. Bunun çok büyük bir yanılgı olduğunu daha ilk terapi den anladım. Suna Hanım ilk olarak kendimi tanımama ve anlamama yardımcı oldu. Yaşadığım olayları farklı bakış açıları ile görmemi ve anlamamı sağladı. Daha sonra verdiği tavsiyeler ile her gecen gün daha iyi hissetmeye başladım. Hayatimin cok karanlık olacağını düşünürken, aydınlık günlerin beni beklediğini düşünmeye başladım. Suna hanim ve yaptığımız terapiler olmasaydı ne halde olurdum bilmiyorum. Hayatimi kurtardı diyebilirim. Artık yaşadığım kötü tecrübeleri kabullenmiş ve olumlu bir geleceğin beni beklediğini düşünüyorum. Kendimi daha iyi tanıdığım için, her gecen gün daha iyi hissediyorum. Kendisine buradan da teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu..U

Suna Hanım gercekten iyi bir psikolog. Sizi önce güzel bir sekilde dinliyor. Daha sonra durumunuzu size anlatiyor. Bunlari karsilikli konuşarak yapıyorsunuz. Bu görüsme esnasinda size çözumleri söylüyor. Sizi once oldugunuz gibi kabullenmesi iyi geliyor. Ama size disaridan biri olarak yasadiginiz neyse yuzlesmenizi ve o konuyla barısmanizi,kabullenmenizi sagliyor. Sonrasinda homeopatik remedy gibi Seanslar ve sonrasindaki süreçte de sizinle ilgilenmeye devam ediyor. Sorunlarinizi kendinizin çozmesi icin yol gosteriyor. Sıze çözümleri buldurtuyor. Vakit kaybetmeden kendisiyle tanışın. Kafanizda, kalbinizde yada midenizde basa cikamadiginiz ne varsa onunla konusup bir profosyonel destek almanız iyi olacaktir. Bana iyi geldi.


a….g

Verilen hizmetten çok memnun kaldık, oğlumu uzun bir süre götürdüm kendisine. Aldığım tavsiyeler ile başlamıştım, yaklaşık 15 seans boyunca destek aldık ve sürecimizi tamamladık. Seanslar süresince oğlumla iletişimi çok güzeldi. Şimdi de ben destek alıyorum, 2 seans oldu başlayalı. Yakınlarıma da tavsiye ettim, etmeye de devam ediyorum. Aile Danışmanı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.  

Oğlum 4.5 yaşında ve hazırlık sınıfına başlayacaktı. Bunun için yeterli olup olmadığını öğrenmek için test yaptırmak amacı ile gittik Suna Hanım’a. Tek seans görüşmüş olduk. Aldığım tavsiyeler üzerine ulaşmıştım kendisine. Çocuğun yaşına inebiliyor ve onlarla güzel bir iletişim kurabilir, oldukça memnun kaldık. Test sonrasında da yaptıkları çalışmaları ve çocuğumuzun genel durumu hakkında bize detaylı bilgiler verdi. Çok memnun kaldık.


K

Gayet ilgililer ve çözüme yönelik çalışıyorlar. Gerekli her şeyi yapıyor ve yardımcı oluyor. Takibi ve ilgisinden de memnunum. Çocuğum için destek aldık, 20 seans devam etmiştik. Başvurduğumuz sorunumuzu çözüme ulaştırdık, şimdi farklı bir konu için tekrar gitmeyi düşünüyoruz. İnternetten yorumları okuyarak tercih etmiştim kendisini ve ihtiyacı olan biri olursa da öneririm kendisini.


f…..

Küçük oğlumun ince motor gelişimine destek olmak amacıyla internette tesadüfen bulduğumuz Suna Hanım ve uzman ekibiyle üç ay içinde muhteşem sonuçlar aldık. Çok güzel bir tesadüf olmuş, hala keyifle devam ediyoruz. Aile Danışmanı olarak tavsiye ederim Ebeveynlik tutumlarımıza yönelik çok güzel destekler aldık


ca..r

Son derece memnun kaldık Suna Hanım’dan, oğlum için gittim. Yapılan eğitimlerden de verilen hizmetten de memnun kaldım ve devamını düşünüyoruz. 3.5 ay oldu başlayalı, gitmeden önce internette yorumlarını okudum ve bunlar tercih etmemde etkili olduç İletişimi oldukça düzgün, zaten çocuklarla 24 yıllık bir geçmişi var kendisinin. Seanslara tek giriyor oğlum ama seans sonrası bizlere yeterli bilgiler veriliyor. Çocuğumuzda da herhangi bir memnuniyetsizlik görmedik, olsaydı söylerdi. O da severek gidiyor kendisine. Gittiğimiz seanslar süresince fayda aldık kendisinden ve herkese tavsiye ediyorum


d…..

Oğlumun ergenlik döneminde davranış değişikliği üzerine gittim ve çok faydasını gördüm. Çocuklarımızın ergenlik dönemi sınav kaygısı özellikle biz TEOG sınavı dönemin de çok problemler yaşadık uzman birinden destek almış olmak aile içi şiddetli geçimsizlikleri hafifletmiş oldu suna hanım hem bizim için hem de oğlum için faydalı dokunuşlar sağladı. Bu zorlu dönemde yanımızda olan güler yüzlü doktorumuza teşekkür ederiz


se…a

Suna hanıma tavsiyeler üzerine gittim eşimle nişanlılık döneminde çatışmalar yaşıyorduk ve psikolojik olarak hem kendimizi hem de ilişkimizi yıpratmıştık. Suna hanım bu konuda çok yardımcı oldu gerekli seanslar da eşimle birlikte gittik ve ilişkimizde ki değişikliklerle suna hanımın faydasını çok net gördük. Güler yüzlü ve samimi doktorumuza teşekkür ederiz

ed…r

Biz Suna hanıma tavsiye ve yorumlar üzerine 8 yaşındaki kızımın odaklanma sorunu nedeni ile gitmeye başladık. Kızımın sorunu hakkında anlaşılır bir dil kullandı. Henüz yolun başında olmamıza rağmen, vermiş olduğu güven ve göstermiş olduğu sabır gayet güzel kapıdan girdiğinizde doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz zaten. İşini ciddiye alan birisi. Güler yüzlü ve samimi bir ortam. Her seferinde bizi motive eden yaklaşımları ile içimizi rahatlatıyor Ulaşmak istediğimiz zaman problemsiz ulaşıyoruz. Ve sanırım en önemli olan kızımdaki değişiklikleri görmek olacak. 6. Terapideyiz şimdiden iyi bir yol aldı kızım. İnanıyorum ki bunlar artarak devam edecek.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ SUNA Hanım Güntürkün ailesi

Nazik yaklaşımı anlayışı ve desteği için kendisine ailecek teşekkür ederiz. Son derece memnunuz. Yeni başlamamıza rağmen etkili görüyoruz, teşekkür ederiz. Yönlendirmelerini uyguladığımızda çocuğumuzdaki olumlu davranışları bariz bir şekilde görüyoruz Çocuğumla iletişimi de gayet iyiydi.


T…

Çocuğumun odaklanma problemiyle ilgili danışmanlık alıyorum kısa surede çok olumlu gelişmeler oldu. Kesinlikle her şeyleriyle çok doğru adres… Suna hanıma ve ekibine sonsuz teşekkürler, iyi ki varlar. Herkese tavsiye ederim.


fi…z

5.sınıfa giden kızım için geliyoruz dikkat eksikliği vardı. 10 seansa yakın geldik şimdiden farkı gözüküyor, daha da iyi olacağına inanıyorum. Derslerde ve sınav sonuçlarında belli


r…

Çocuğumun i pad alışkanlığı ve onun duygusal bazı sıkıntılarından ötürü bir çok araştırma sonucunda İDEM i ve Suna hanımı tanıdık. Ailecek gittiğimiz ilk görüşmemizde çaresiz bir durumda iken kendinden emin ve cesaret verici tavrıyla bizi çok etkiledi. Çünkü biz anlatmadan bizi çözdü sıkıntıları anladı. Çocukla geçirdiği bir yarım saat ona yeterli geldi. Bakalım dedik. Zamana bıraktık ve her ne dediyse uyguladık. Çocuğumun ilk görüşmeden sonra bile bir kaç davranışlarının iyi yönde değişmesi bizi daha da umutlandırdı. Su anda ise bayağı bir yol kat ettik. Bir psikologdan öte sıcak tavrı, empati kurmadaki ustalığı, işini ticarete dökmeyişi, mesleğine aşık ve hakim, dik duruşlu, net ve kendine güveni tam, sizi ve ne demek istediğinizi gözlerinizden anlayan, derdinizi tek bakışıyla analiziyle çözebilen, yenilikçi bir bayandır Suna Hanim. IDEM ise bir çok danışmanlık yöntemlerine ve tecrübeye sahip, kimin neye ihtiyacının olduğunu sizden önce tespit eden, hayatınızda bir umut olabilecek işte benim yerim burası diyebileceğiniz temiz, steril ve içten gülümsemelerle karşılandığınız, bizim için en önemlisi çok bekletilmeyen, saat kavramına çok takılmayan huzur veren bir yer. Bunlar dışında ne oluyor bilinmez 🙂 yaşanılan bu olumlu süreç çocuktan size yansıyor ve siz de artık daha huzurlu bir aile ortamına sahip oluyorsunuz. Bu başarı ve huzur sadece konuşmayla olmuyor. Bin bir çeşit kitap tavsiyesi ve oyun tavsiyesi materyallerle -siz neye ihtiyacınız varsa- aileyi destekliyor. Çocuğunuzun okul problemlerine yönelik ne gerekiyorsa bir çocuğun geleceği parlak olsun çocuğunuzu kaybetmeyin diye gayet anaç bir tavırla sizi yönlendiriyor. Sizinle ilgilendiğini hissediyorsunuz, çünkü hep gözlerinize bakıp sizi aktif bir şekilde dinliyor. Bu frekansı herkesle yaşayamıyor insan. Bilimin gücüyle insanın kalbini birleştirip oluşturduğu sonuçlar sizin ve evladınızın gönlüne şu serpiyor. Daha huzurlu ve hayati sevmeye başlıyorsunuz. Bütün bu emekleriniz için Teşekkürler. Sadece tavsiyelerden öte bir yer arıyorum diyorsanız o zaman gidilmesi gereken tek yer diyebilirim. Sizi tanıdığım için çok mutluyum. Umarım daha çok güzel mutlulukları beraber yaşarız.


se…n

Benim serüvenim çok uzun, çok yorucu, zaman zaman üzücü ve isyan ediciydi. Ta ki Sayın Suna Basmacı ile yolum karşılaşıncaya kadar. 17 Nisan’da başladı dokunuşları bize. Başlangıçta ümidim yoktu arada yasadığımız sıkıntı ile de pekişti. Bir kaç gün önce davranış bozukluğunu gözlemledim. O gün o kadar kötüydüm ki Suna hanım görüşmek istedi seansımız arasında. Oda da kızımı da yanımıza aldık konuştuk, biraz rahatlamıştım. Benim bile hatırlamadığım sayısız doktora götürdüm kızımı. Her defasında yeni umuttu. Çevremdeki dostlarımdan bak şurada şu var, hemen randevu alıp koşa koşa götürüyordum kızımı, bıkmadan usanmadan. Çok yorgundum, çaresiz, kafam netten çıkmıyordu. Hala daha da araştırıp yeni bilgiler öğreniyorum:) Geçen hafta özel ders takviyemiz berbat geçmişti. Tamam dedim. Bu öğretmende bizi bırakacak. Bana kendisini tavsiye eden öğretmenimizin desteği ile her seferindeki olumsuz düşüncelerimin yerini olumlu düşünce almıştı. En başta öğretmenimizin de çabasını ve esirgemediği desteği için sonsuz teşekkür ederim. Sabır evet sabırlı ve istikrarlı olmam lazımdı. Ama 8.5 yıldır süre gelen sorunları her yeni güne bir önceki günü katlayarak devam ettirmek sabrımı çok zorlayıcıydı. Kızım için her düşüncemde sabret lütfen diyordum. Ta ki bu haftaki öğretmenimizin kızımdaki değişikliği bildirene kadar. İnanamıyordum rüya gibiydi söyledikleri. Defalarca aynı şeyleri sordum. Ciddi misiniz hocam dedim sayısızca:)) Seansımızın devam ettiği gün içim içime sığmıyordu. Suna hanım seanstaydı. Suna hanımdan önce Didem hanımla paylaştım. Suna hanıma söylerken içimdeki sevinç tarifsizdi. Çocuk gibiydim. Şimdi Suna hanım nerelerdeydiniz siz sorusunu soruyorum kendime. Mucize bu.. İnanması güç, dokunuşuyla yeni bir çocuk, aslında olması gereken özlemini çektiğimdi. Annecim hadi demediğim bir sabah yaşadım bu sabah. Yeni bir program kararı aldım. Artık biliyorum ki bu mucize kadın beni daha da şaşırtacak. Bazen Uzman hekimim gibi değil bir anne, bir ablam gibi hissediyorum. Size ve ekibinize teşekkür bile az kalır. Canım benim dokunmanla hayatımız değişti ve değişecek…Yolun çok başındayım henüz, yine de bu değişiklik bile bir sonraki seansımı heyecanla beklememe sebep. Yüzümü güldürensin. Saygılar….

KU..N

Uzun süredir aile danışmanlığına gitme ile ilgili eşimin tavsiyeleri bulunmasına rağmen çeşitli ön yargılarla gitmeyi reddediyordum. psikolog bayansa başka bakış açısı vardır, erkekse başka, yada doğu kökenli ise başka bakış açısı vardır batı kökenli ise başka diye düşünüyordum. neyse uzatmayayım sonunda gitmeye karar verdim, internette de bir süre araştırma yapıp suna hanımı buldum. yorumlar çoğunlukla çocuklar, öğrenci sınav durumu vs üzerineydi. aile terapisti yorumları azdı. acaba diye düşündüm ama yine de denemeye değer dedim. ilk gittiğimde beni ilk şaşırtan şey, seans süresine bağlı bir konuşma geçmemesiydi. başka yerde olsa 50 dk sonra seans doldu diye laf ağzımda kalsa da süre bitti denilebilirken, Suna hn, gayret insani şekilde sorunu anlamaya ve kendi çözümümü bulmam konusunda yol göstermeye odaklanmıştı. bu bana inanılmaz insani geldi. hele istanbul gibi bir yerde… daha sonra tanıdıkça bunun karakterinden kaynaklı doğal bir yansıma olduğunu gördüm ve böyle bir İNSAN tanıdığım için çok mutlu oldum.. Bana faydası oldu mu derseniz… 38 yıllık hayatımın cahiliye devrinin bitmesini sağladı diyebilirim… düşünsenize.. sınava giriyoruz belli bir bilinçle ders çalışıyoruz, spor salonuna gidiyoruz, belli bir disiplin ve bilinçle spor yapıyoruz.. hayatımızda sonrasında kazanç olan ne varsa.. hepsinde yaparken bir bilinç ve sistematik var….  ya yaşarken??? ya evliliğimizde?? kara düzen.. ilk insandan kalma öğretiler.. aileden yanlış gördüklerimizin üzerimize yapışması, ön yargılarımızı, bencilliğimiz vs… ne varsa… sayesinde hayatımın muhasebesini yapmayı öğrendim.. biz evlilik terapisi için gittik.. ama açık söylemek gerekirse bana kazancı çok daha fazla oldu.. doğru davranış kalıpları, doğru düşünce kalıpları…. bunlar sadece evlilik için değil, iş hayatı, sosyal çevre, anne babanız ile ilişkiniz, çocuğunuz ile ilişkiniz.. hepsi ile ilgili size bir anahtar sunuyor.. en hoşuma giden taraf da şu ki, sorduğu sorular ve sohbet esnasındaki yönlendirmeler ile benim kendimle ilgili sorunumun tespitini benim yapmamı sağladı.. böylece ne mi oldu? bir şey size direktif gibi iletilirse, içselleştirip benimseyemezsiniz, ama kendiniz bir konuyu fark ederseniz, çok daha kolay içselleştirebilir.. benimseyebilirsiniz.. bende öyle oldu.. tüm yüreğimle teşekkür ediyorum..

H.O.M.


9 yaşındaki kızımın telaşlı olması ve danışmanlık ihtiyacı nedeniyle gittik Suna Hanım’a. Seanslarla beraber olumlu dönüşler aldık, ilgisinden memnun kaldık. Kasım ayından beri gidiyoruz, yaklaşık 6-7 ay oldu. Olumlu neticeler almaya başladık. Tamamen kendi araştırmalarımla ve yorumları inceleyip referans alarak tercih ettim kendisini. Pek bilgim yoktu bu alanda, bu şekilde gittim ve memnun kaldım. Her yerde de memnuniyetimi anlatıyor ve tavsiye ediyorum.


a…..
Arayınız...
Verified by ExactMetrics